TÜKETİCİ HAKLARI VE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Online Alışverişlerde Önemli Güvenlik Unsurları:

Sanılanın aksine, kullanıcıların kredi kartı bilgileri çoğu zaman internet üzerinden yapılan alışverişlerde değil fiziki ortamlarda çalınmaktadır. Bu nedenle kredi kartınızı günlük hayatta kullanırken dikkatli olun, kredi kartı numaranızı, son kullanma tarihini ve CVV (Güvenlik numarası) numarasını başkalarına vermeyin.

www.pijamingo.com ’da Haklarım:

www.pijamingo.com,  tüketici haklarını korumayı en öncelikli kuralları arasında tutmaktadır. Bu anlamda, www.pijamingo.com   alışverişleriniz sırasında yaşadığınız ürün ve hizmet kaynaklı her türlü sorun titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.

Veritabanında kesinlikle kredi kart bilgilerinizin tamamı saklanmamaktadır. Kredi kart bilgilerinizin güvenliği sebebi ile sipariş işlemleri sırasında 128 Bit SSL şifreleme sistemi ile korunan güvenli alanı içinde hareket etmektesiniz.

128 Bit SSL şifreleme sistemi uluslararası bir standarttır. Güvenli sayfalarda olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken önemli unsurlar bulunmaktadır. Browser’ınızın (Tarayıcınız) altında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Güvenli sayfalarda adres çubuğunda http://, https:// olarak değişir ve bu güvenli sayfalarda olduğunuzu ifade eder.

4077 sayılı tüketicinin korunması kanunu için tıklayınız.